Poľovnícke poháre.

Poľovnícke poháre.

   

Naše poľovnícke poháre na víno, na šampanské, na pivo, na likér či tvrdý alkohol, na whisky, na kávu, alebo čaj sú dekorované originálnou technológiou zlateného, alebo tlačeného cínového reliéfu.

    Na rozdiel od podrobných produktov na našom trhu máte možnosť získať jedinečný, ručne zlatom, platinou, alebo rechnológiou reliéfnych cínových nálepiek s umeleckými výrobkami porovnateľný dekorovaný výrobok za veľmi prijateľnú cenu. Poľovnícky motív je na každom z pohárov v súprave odlišný. Poľovnícke zlatené motívy sú vyrobené zo sklárskych farieb, ktoré po nanasení vypaľujeme v peciach s teplotou vyše 480 st. C. Tým náš výrobok získa lesk, farebnú stabilitu a trvácnosť.

    Súpravy si môžete objednať v prevedení postáv, alebo hláv.

   Bližšiu špecifikáciu objednávaného výrobku a jeho prevedenie si odkomunikujte bez navýšenia uvedenej ceny priamo s našimi zamestnancami cez telefón, alebo prostredníctvom emailovej komunikacie.

  Naviac, naše atraktívne a darčekovo zabalené produkty, ktoré sú zvlášť vhodné ako dary a prezenty k rôznym oslavám výročí a jubileí, Vám zašleme priamo na Vašu adresu za štandardné prepravné náklady, bez ohľadu na množstvo objednaného tovaru.

Upresniť vyhľadávanie

Vytvoril: Peter Čurilla prejagerglass.sk • Jagerglass © 2020

CR2